Sprendimas visam gyvenimui

Dantų implantai

Netekus vieno ar kelių dantų rekomenduojame šiuolaikinį dantų atstatymo metodą – implantaciją. Implantas yra nedidelis metalinis varželis, įsriegiamas į žandikaulį. Tai yra ilgaamžis sprendimas. Tinkami prižiūrimas implantas tarnaus visą gyvenimą. Ant implanto yra fiksuojamas protezas – vainikėlis, tiltas ar plokštelė.

Kaip vyksta? Dantų implantacija įmanoma tik pašalinus dantį arba dantis. Po išrovimo burnos ertmei leidžiama sugyti, jei reikalinga, atliekamas sinuso pakėlimas. Įsriegus pasirinktą implantą po kelių mėnesių fiksuojami protezai.

Profesionalus dantų implantavimas | Odontologijos klinika Šiauliuose
Dantų implantavimas | Odontologijos klinika Šiauliuose

Dantų implantai yra viena iš priemonių, kuri leidžia atkurti danties estetiką, funkciją, fiziologiją. Danties implantas – dirbtinis danties šaknies pakaitalas.

Chirurginės procedūros metu danties implantas  įsriegiamas, į žandikaulį ir po tam tikro laiko ant įsriegto implanto yra atkuriamas vainikėlis. Įsriegtas dantų implantas padeda stabilizuoti žandikaulį, sustabdo kaulo nykimą ir išsaugo žandikaulio formą. Danties implantas – mažas varžtelis, kuris pagamintas iš labai tvirtos, lengvos ir biologiškai su kaulu suderintos medžiagos – gryno titano ar titano ir cirkonio lydinio.

Priešingai negu protezavimas tilteliu, protezavimo ant implanto metu nėra pažeidžiami greta esantys dantys, nereikia jų šlifuoti. Taip išsaugomi sveiki greta esantys dantys.

Nesudėtinga chirurginė procedūra, kurios metu į nesančio danties vietą įsriegiamas dantų implantas, ant kurio po tam tikro laiko atkuriamas, tam tikro tipo vainikėliu.

Chirurginės procedūros metu yra įsriegiami keli implantai, ant kurių po tam tikro laiko yra protezuojami tiltu ar atskirais vainikėliais.